O nas

Witaj w świecie optisofa

optisofa to miejsce, w którym pomysły, praca i technologia zostają przekształcane w małe dzieła sztuki. Naszą pracą jest zamienianie wizji na gotowe meble.


Kim jesteśmy?

optisofa to rodzinna firma produkcyjna, dla której najważniejsi są ludzie. Meble, które tworzymy to nie tylko designerski dodatek do mieszkania. Wierzymy, że nasze sofy w Waszych domach to spoiwo łączące ludzi. Długie rozmowy, śmiech i płacz. Dlatego nieustannie staramy się ulepszać nasze sofy, aby posłużyły Wam na długie lata. Nasza misja to stworzenie solidnych, designerskich mebli z najwyższej jakości tkanin i materiałów w przystępnych cenach dla każdego.


Daj się ponieść i urządź swój pokój razem z nami!

Kluczowe wartości

Projektujemy i produkujemy od podstaw funkcjonalne i piękne meble. Kładziemy szczególny nacisk na ekologię i zrównoważony rozwój. Wszystkie procesy, użyte materiały i technologia są przez nas wielokrotnie sprawdzone.

Ekologia

Podejmujemy pozytywne kroki w celu zmniejszenia naszego wpływu na planetę. Dla nas, oznacza to odpowiedzialną sprzedaż detaliczną. Wyeliminowaliśmy wszystkie niepotrzebne tworzywa sztuczne z naszych opakowań produktów.

Czytaj więcej

Proces projektowania mebli

Wszystkie kolekcje i produkty powstają w naszym dziale projektowania.

Wiemy, że wybór materiałów ma znaczenie zarówno z punktu widzenia społecznego, jak i środowiskowego. Z tego powodu, jesteśmy głęboko zaangażowani we wprowadzanie zrównoważonego rozwoju do naszego procesu rozwoju produktu, od koncepcji do realizacji.

Historia marki

Nasza przygoda zaczęła się już w 1991 roku. Rozpoczynając od przydomowej manufaktury prowadzonej przez założycieli firmy, jesteśmy w miejscu, z którego jesteśmy niesamowicie dumni. Przez 30 lat działalności, nasze meble trafiały do różnorodnych sieci handlowych na terenie Europy. Dzięki temu zdobyliśmy ogromne doświadczenie i postanowiliśmy rozwijać się pod własnymi skrzydłami. To właśnie wtedy stworzyliśmy prężnie działający sklep internetowy, który z roku na rok dynamicznie się rozwija. Nie ukrywamy, jesteśmy z siebie dumni!

Dołącz do naszych zadowolonych klientów

Zapisz się do newslettera

Po wysłaniu formularza otrzymasz od nas powitalny rabat.
Zdjęcie promocyjne