Jak wybrać sofę?

Jakie są rodzaje sof?​

Sofa 3 z funkcją spania. Są sytuacje, kiedy nie możemy pozwolić sobie na łóżko. Albo nie mamy miejsca, by je wstawić. Mieszkamy na małym metrażu i dbamy o każdy centymetr. Wciąż chcemy, żeby mieszkanie pozostało przestronne. Niezapowiedziana wizyta przyjaciół, rodziny? Możemy ich ulokować na rozkładanej sofie. Pamiętajmy o świadomym wyborze rozkładanych sof.

Sofa 3 osobowa. Są sytuacje, kiedy nie możemy pozwolić sobie na łóżko. Albo nie mamy miejsca, by je wstawić. Mieszkamy na małym metrażu i dbamy o każdy centymetr. Wciąż chcemy, żeby mieszkanie pozostało przestronne. Niezapowiedziana wizyta przyjaciół, rodziny? Możemy ich ulokować na rozkładanej sofie. Pamiętajmy o świadomym wyborze rozkładanych sof.

Sofa 2 osobowa. Są sytuacje, kiedy nie możemy pozwolić sobie na łóżko. Albo nie mamy miejsca, by je wstawić. Mieszkamy na małym metrażu i dbamy o każdy centymetr. Wciąż chcemy, żeby mieszkanie pozostało przestronne. Niezapowiedziana wizyta przyjaciół, rodziny? Możemy ich ulokować na rozkładanej sofie. Pamiętajmy o świadomym wyborze rozkładanych sof.

Narożniki. Są sytuacje, kiedy nie możemy pozwolić sobie na łóżko. Albo nie mamy miejsca, by je wstawić. Mieszkamy na małym metrażu i dbamy o każdy centymetr. Wciąż chcemy, żeby mieszkanie pozostało przestronne. Niezapowiedziana wizyta przyjaciół, rodziny? Możemy ich ulokować na rozkładanej sofie. Pamiętajmy o świadomym wyborze rozkładanych sof.

Sposób rozkładania sof​

Podpis pod zdjęciem

Mechanizm 3DL. Sofy pełniące funkcje łóżka są składane i rozkładane zazwyczaj codziennie, dlatego klientom na ogól bardzo zależy, by zastosowane w nim rozwiązania i mechanizmy były maksymalnie komfortowe. Szybki system rozkładania pozwala zaoszczędzić dużo czasu.
System DL stosowany jest w sofach i narożnikach.

Rozkładanie mebli nie było nigdy prostsze!

Początkowo wysuwamy siedzisko, a następnie odwracamy oparcie o 180
stopni w taki sposób, że miękka część stanowiąca w wersji złożonej tył mebla staje się materacem.

Uzyskujemy w ten sposób wygodną i dużą powierzchnię do spania. Choć opis może brzmieć dość skomplikowanie okazuje się, że rozłożenie „DL-ki” jest bardzo proste.

Ponadto, powierzchnia uzyskana w ten sposób jest równomierna i sprężysta.

Dużą zaletę systemu DL stanowi duży pojemnik na pościel ukryty pod siedziskiem.

Pojemnik na pościel

Animacja gif

Pojemnik na pościel. Nasze sofy do spania posiadają pojemnik na pościel. Warto na nią zwrócić uwagę, bo w ciągu dnia gdzieś trzeba ją przechowywać. W efekcie w pokoju panuje ład i porządek, a my możemy spędzać czas w rodzinnej atmosferze

Zapisz się do newslettera

Po wysłaniu formularza otrzymasz od nas powitalny rabat.
Zdjęcie promocyjne