Darmowa dostawa

Darmowa dostawa z wniesieniem i montażem, zawsze gratis

Bez względu na to jaki mebel wybierzesz, my zrealizujemy dostawę za darmo. Na terenie całej Polski. Dbamy o każdy szczegół, dlatego meble dowiozą i zmontują nasi pracownicy. Nie chcemy powierzać tak ważnej czynności kurierom. Dzięki rozbudowanej flocie i pracownikom, którym ufamy, mamy pewność, że dostawa przebiegnie sprawnie i na czas.


Wniesienie i montaż niezależnie od piętra

Wnosimy i montujemy meble. Jest to u nas standard, bez względu na odległość od fabryki czy wysokie piętro. Nasi pracownicy sprawnie poradzą sobie z każdym wyzwaniem.

Nasi pracownicy

Od momentu zamówienia, przez produkcję aż do dostawy, wszystko realizują nasi pracownicy. Dzięki temu, mamy kontrolę nad jakością świadczonych usług. Nie będziesz zawiedziony.

Nasza flota to 5 samochodów dostawczych i 10 osób, dzięki czemu zawsze jesteśmy na miejsce i na czas!

Uprzątnięcie kartonów i folii

Po zrealizowanej dostawie wskaż miejsce składowania odpadów. Nasi montażyści posortują odpady i wyniosą je za Ciebie. Pamiętaj jednak, że kartonów i folii kierowcy nie zabierają ze sobą.


Godziny dostaw

Od 8 rano do 20 wieczorem

Dwuosobowy zespół

Do każdego zlecenia przydzielamy dwuosobowy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych montażystów

Ustalony termin

Nasz pracownik zadzwoni do Ciebie potwierdzić dokładny termin.


Potwierdzony termin dostawy

Szacowaną datę dostawy otrzymasz od nas mailowo, w potwierdzeniu złożenia zamówienia. Im bliżej wyznaczonej daty, oczekuj od nas telefonu z potwierdzeniem

Nigdy nie przyjeżdżamy pod adres Klienta, bez wcześniejszego kontaktu telefonicznego.

Szanujemy Wasz czas, dlatego każda dostawa jest wcześniej awizowana. Jeśli nie możesz odebrać mebli w wyznaczonym przez nas terminie, postaramy się dostosować. Poinformuj nas o tym wcześniej lub podczas rozmowy.

Godziny dostaw: 8 – 20

Dni dostaw: poniedziałek – sobota

Zapisz się do newslettera

Po wysłaniu formularza otrzymasz od nas powitalny rabat.
Zdjęcie promocyjne